Witaj na stronie o2i.pl

   

 

       Działając w branży oświetlenia i instalacji od 1992 roku, bezustannie staramy się znaleźć dla naszych klientów rozwiązania najbardziej dopasowane do ich potrzeb. Specjalizujemy się w branży instalacji oświetleniowych, instalacji inteligentnych KNX oraz instalacjach fotowoltaicznych (elektrownie słoneczne) i w przydomowych generatorach wiatrowych. 

    Korzystając z najnowszych rozwiązań technicznych i współczesnej sztuki wzornictwa użytkowego, proponujemy rozwiązania oświetlenia elektrycznego wszelkich wnętrz i obiektów.

    Współpracujemy z renomowanymi producentami paneli fotowoltaicznych, systemów mocowań i osprzętu, by każda mikroinstalacja OZE charakteryzowała się największymi parametrami i trwałością. 

    Zapraszamy do spotkań przy etapie planowania inwestycji, by można było jak najbardziej trafnie zaplanować przyszłą realizację.

 

 

 

 

 

 

   Równo z Dniem Kobiet 2014r rozpoczęła pracę nasza pierwsza prosumencka instalacja fotowoltaiczna o mocy 3,0 kW.

Do instalacji wykorzystaliśmy 12szt modułów polikrystalicznych firmy Sharp o mocy 250W i falownik Fronius Symo z interfejsem do monitorowania pracy instalacji. Po wcześniejszym przygotowaniu matriałów instalacja została wykonania w ciągu 3 dni.

    

    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Po pięciu miesiącach pracy instralacji wynik godny rekordu: 2MWh uzysku !!!

Roczny uzysk odczytany z dnia 08-03-2015r wynosi 3,13 MWh.